Darmowe


Wszystko co tylko jest darmowe!


Darmowe Bramki SMS


Wydajesz za dużo na abonament telefonu komórkowego? Wysyłasz dodatkowo setki SMSów, za które ponosisz dodatkowe opłaty? Skończ z tym! SMS to podstawowe prawo człowieka! Nie musisz wcale za nie płacić, jesteś w stanie w pełni za darmo i w pełni legalnie wysyłać SMSy przez tzw darmowe bramki SMS.

Czym są darmowe bramki SMS? Są to serwisy internetowe (często prowadzone przez operatorów komórkowych), które pozowalają Ci na wysłanie darmowych wiadomości SMS przez internet. Jak więc jest to możliwe? Otóż firmy wiedzą, że i tak płacisz dużo za swój telefon, są więc w stanie za darmo udostępnić Ci funkcję dodatkowego wysyłąnia SMSów - nie możes z niej korzystać zawsze, lecz tylko wtedy, gdzy jesteś przy komputerze - część wiadomości i tak będziesz musiał wysłać z Twojego telefonu. Czasem także firmy doklejają na koniec wiadomości dodatkowe reklamy - cóż jednak skoro całą wiadomość wysyłasz za darmo - da się przeżyć!

Najpopularniejszymi darmowymi pramkami SMS są według nas:

Niektóre z darmowych bramek SMS są w czołówce najczęściej odzwiedzanych serwisów internetowych w Polsce - aż tak są popularne i lubiane.