Darmowe


Wszystko co tylko jest darmowe!


Darmowe motywy na telefon


Stajesz się powoli znudzony Twoją komórką? Masz ją już przez jakiś czas i myślisz o wymianie na nowszy model? Zastanów się czy na pewno tego chcesz. Są bowiem sposoby, aby całkowicie odświeżyć wygląd Twojej komórki - do tego stopnia, że praktycznie jej nie poznasz. Nie możesz oczywiście zmienić jej obudowy, możesz natomiast zmienić jej całe wnętrze. Do tego właśnie służą motywy na telefon, znane także popularnie tematami.

Główną zaletą motywów jest to, że można za darmo odświeżyć swoją komórkę. Ważną cechą jest możliwość personalizacji i dostosowania wyglądu aplikacji do własnych potrzeb, zachcianek i cech charakteru. Możesz teraz sprawić, że komórka będzie na prawdę Twoja i będzie odzwierciedlać twoją osobowość.

W skład motywu na telefon wchodzi zazwyczaj kilka niezależnych rzeczy - poczynając od tapety, wyboru kolorów i dźwięków, instalacji ciekawych dzwonków i sygnałów powiadomień po bardziej zaawansowane zmiany w aplikacjach dostępne tylko w niektórych modelach.

Motywów na telefony jest wiele, mnóstwo z nich można znaleźć w sieci, dużo jednak jest wpłatnych i fajne motywy darmowe są ciężkie do znalezienia. My polecamy sprawdzoną stronę

Darmowe-Motywy.pl

Zawiera ona pogrupowane motywy na chyba każdy możliwy model telefonu dostępny w sprzedaży na naszym rynku. Baza motywów jest tworzona przez Internautów, którzy ciągle ją rozbudowują, motywy są w pełni darmowe i możesz je pobierać w kilkuset-kilobajtowych paczkach. Dostępne są także instrukcje instalacji motywów.